Klanų kariai. Ugnis ir ledas

Laukinių kačių klanai jau kartų kartas vadovaujasi protėvių įstatymu, kuris užtikrina gėrį ir taiką. Bet ženklai danguje rodo, kad artinasi bėda. Nejau klanų karas neišvengiamas?

Ugnies Letena iš mokinio tapo kariu ir gavo Ugniaširdžio vardą. Karys nujaučia, kad kai kurios katės nėra ištikimos Perkūno klanui. Kylanti įtampa ir artėjantis mūšis padės atsakyti į visus klausimus…

Populiari knygų serija jau lietuvių kalba! „Klanų karius“ sudaro daugiau nei 70 knygų, serija suskirstyta į mažesnes serijėles po šešias knygas. Pagal šią knygų seriją yra sukurtas žaidimas, jis sulaukė jau 300 milijonų lankytojų, kiekvieną mėnesį jį žaidžia net 2 milijonai unikalių vartotojų.

Aprašymas

ISBN 978-609-473-318-5

Puslapių skaičius: 320

Svoris: 403 g

Išmatavimai: 149 × 211 mm

Autorė: Erin Hunter

Metai: 2024

Pažvelgę į Erin Hunter bibliografiją pamatysite, kad ji parašė net kelis šimtus knygų. Iš tiesų E. Hunter yra slapyvardis, tad tokį autorės produktyvumą lėmė ne darbštumas, o didelė komanda. Pirmąją „Klanų karių“ dalį sukūrė rašytoja Victoria Holmes. Netrukus prie jos prisijungė Kate Cary ir Cherith Baldry, „Klanų karių“ nuotykiai imti publikuoti kas tris mėnesius. Dabar Erin Hunter slapyvardžiu kuria net šešių žmonių komanda.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Klanų kariai. Ugnis ir ledas”